Warmińsko-Mazurski Zwiazek Strzelectwa Sportowego w Olsztynie

Strona archiwalna

NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA JEST ARCHIWALNA

OD DNIA 25 PAŹDZIERNIKA 2017 R. AKTUALNA STRONA WWW WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZWIĄZKU STRZELECTWA SPORTOWEGO ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

Zawody wojewódzkie 2018

Zarząd W-MZSS informuje, że ustalone zostały daty zawodów rangi wojewódzkiej na rok 2018. Są to: 13 maj, 10 czerwiec, 16 wrzesień, 14 pażdziernik.
Propozycje zawodów klubowych do kalendarza wojewódzkiego W-MZSS przyjmowane będą do końca listopada br. na adres Związku Wojewódzkiego lub mailowo na adres wmzssolsztyn@gmail.comZgłaszane zawody nie mogą pokrywać się z podanymi terminami zawodów wojewódzkich.

Licencje klubowe PZSS

Warmińsko-Mazurski Związek Strzelectwa Sportowego przypomina klubom zrzeszonym w Polskim Związku Strzelectwa sportowego, iż warunkiem przedłużenia licencji klubowych na 2018 r. (a w tego następstwie zawodniczych) - zgodnie z w § 3 pkt. 4 i 7 'Regulaminu nadawania licencji uprawniających kluby do udziału we współzawodnictwie sportowym w sporcie strzeleckim' (https://www.pzss.org.pl/images/stories/komisje/licencyjno_patentowa/Regulamin%20licencji%20klubowej.pdf) - jest złożenie do dnia 31 października 2017 r. do Komisji Licencyjno-Patentowej PZSS n/w dokumentów: 1) dowodu na dysponowanie przez klub odpowiednią bazą szkoleniową, w szczególności obiektem zapewniającym bezpieczne i zgodne z przepisami właściwych władz oraz przepisami bezpieczeństwa wydanymi przez PZSS, prowadzenie zajęć i przechowywanie broni i amunicji; 2) kopii ubezpieczenia osób uczestniczących w systemie szkolenia sportowego i współzawodnictwa sportowego od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeśli płatność za licencję za lata 2017-2020 jest dokonywana w ratach - także 3) dowód opłacenia kolejnej rocznej raty.

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego z broni pneumatycznej 2017

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego z broni pneumatycznej

REGULAMIN...

XXII Puchar Warmii i Mazur 2017

XXII Puchar Warmii i Mazur


REGULAMIN...

XVII Mistrzostwa Województwa 2017

XVII Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym

REGULAMIN... WYNIKI...

Zmiana terminu zawodów

Zmiana terminu "XXII Pucharu Warmii i Mazur"


Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni przenieść zawody "XXII Puchar Warmii i Mazur"...

Zmarł prezes Jerzy Cieśla

Z wielkim żalem i bólem informujemy, iż dnia 1 sierpnia 2017 r. w wieku 64 lat zmarł po ciężkiej chorobie inspektor JERZY CIEŚLA, twórca i prezes w latach 2006-2017 Klubu Strzeleckiego "Garda" z Ostródy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wybitny znawca prawa do posiadania broni palnej i procedur administracyjnych, członek dożywotni Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, altruista, przyjaciel strzelców, Sekretarz Zarządu i Członek Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, wieloletni współpracownik czasopism strzeleckich "Broń i Amunicja" oraz "Strzał. Magazyn o Broni", instruktor strzelectwa sportowego, trener i sędzia kl. I strzelectwa sportowego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, wyróżniony Brązową Honorową Odznaką PZSS, inspektor Policji w stanie spoczynku, wieloletni funkcjonariusz dochodzeniowy pionu kryminalnego Milicji i Policji, Komendant Miejski Policji w Olsztynie, Naczelnik Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Cześć Jego Pamięci!

Msza żałobna oraz pożegnanie Zmarłego odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2017 r. o godzinie 10.00 w kościele parafii pod wezwaniem NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Olsztynie przy ul. Pana Tadeusza 16a. Następnie urna z Prochami zostanie przewieziona do kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3 Maja 3. O godzinie 16.00 zostanie odprawiona msza żałobna skąd udamy się na cmentarz parafialny, gdzie odbędzie się ceremonia pochowania w grobie rodzinnym.

Zmiany w przepisach PZSS - PILNE

Egzaminy - Szkolenia

 

Na stronie internetowej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego ukazały się nowe przepisy dotyczące egzaminów na patent strzelecki oraz przyznawania licencji trenerom strzelectwa sportowego.

Zmienione przepisy ....................

Egzaminy na patent strzelecki 14 i 20 maja 2017 Ostróda

Egzaminy - SzkoleniaW maju dwukrotnie - 14 i 20 maja 2017 - odbrędą się w Ostródzie egzaminy na patent strzelecki,których bezpośrednim organizatorem będzie Klub Strzelecki GARDA ......

Puchar Prezesa WMZSS 21.05.2017 Kaczory

Zawody

REGULAMIN

Pucharu Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego 2017

 

1. Cel zawodów:

- upowszechnianie i rozwój strzelectwa sportowego na terenie Warmii i Mazur,

- zapewnienie możliwości uczestnictwa we współzawodnictwie strzelcom powszechnym.

 

2. Organizator:

- Warmińsko-Mazurski Związek Strzelectwa Sportowego w Olsztynie,

- bezpośredni organizator: Klub Strzelecki GARDA w Ostródzie, 14-100 Ostróda,
ul. Drwęcka 24, e-mail: ksgarda@onet.eu , tel. 693-623-683

 

3. Termin i miejsce:

21 maja 2017r. godz. 10,oo (zgłoszenia do godziny 12,oo) na strzelnicy Klubu Strzeleckiego GARDA położonej na terenie Leśnictwa Kaczory gm. Ostróda

(Mapka dojazdu znajduje się na stronie w/w Klubu - http://www.ksgarda.pl/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=48&Itemid=144 )

4. Program zawodów – konkurencje (Open):

........................................
Wygenerowano w sekund: 0.01
442,083 Unikalnych wizyt